Majutus

Mamma Mia pakkub nii külalismajutust kui ka kortermajutust. Tutvuge meie praeguste pakkumistega ja heade soodustuste selgitamiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Mamma Mia Külaliste Maja

Mamma Mia Restoran ja Külaliste Maja asub mugavalt Hiiumaal Kärdla kesklinnas. Külaliste majas pakume ühte üheinimese tuba, kolme kaheinimese tuba, ning kahte delux-kaheinimese tuba. Igas toas on dušš, WC, TV, WiFi, põrandaküte ning igal hommikul saate nautida kontinentaalset hommikusööki.

Mamma Mia Puhkemaja

Mamma Mia Puhkemaja asub omaniku Michele Parrucci kinnistul ja koosneb kahest korterist, kus saab majutada 1 kuni 8 inimest. Igas korteris on olemas oma privaatne WC ja duširuum. Lisaks saab kasutada ühist kööki ning sauna.

Kas pole kindel, et milliseid listeenuseid ja hinnaalandusi pakume? Kas olete huvitatud meie pasta- või jäätisetööstuse asutuste tutvustavast suveekskursioonist?

Võtke küsimuste korral meiega julgelt veebivormi või e-posti teel ühendust ja leiame üheskoos hea pakkumise või lahenduse, et unustamatut ja ainukordset kogemust võimaldada!